Evaldas Dzialtuvas
LKČ III etapas, Smalininkai
Lietuvos kartingo čempionato trečiasis etapas vyko Smalininkų kartodrome. Į varžybas iš viso užsiregistravo 74 dalyviai, iš jų 11 ROK klasės.

Treniruotės bei kvalifikacinis važiavimas vyko penktadienį. Kadangi dalyvių lygis buvo gan aukštas, kuris pasimatė treniruotėse, tad buvo kur stengtis. Kvalifikacijoje sunku darbas atsiėjo antrąją startine pozicija pusfinalyje. Atsilikimas nuo pirmosios vietos - 0.175 sekundės, atotrūkis nuo trečiosios - tik 0.002 sekundės.

Nors pusfinalio startinė pozicija nebuvo labai dėkinga atsižvelgiant į pirmuosius posūkius, tačiau startui pavykus išlaikiau antrąją vietą. Pirmuosius ratus važiavau už pirmoje vietoje buvusio Pauliaus Paškevičiaus, tačiau tempui kritus antru bandymu aplenkė Ignas Gelžinis, išvažiavus iš trajektorijos taip pat pralindo ir Narvydas Janušis. Vėliau pasikartojo tas pats kai lenkė Jevgenij Fedorenko ir Vitalij Ivickij. Finišą pasiekiau penktoje vietoje.Finalinį važiavimą startavau iš septintosios pozicijos. Po starto pakilau į ketvirtą vietą savo klasėje, bet po poros posūkių kritau į penktą. Važiavimui įpusėjus aplenkiau ketvirtoje vietoje važiavusį Konstantin Struk, vėliau pasivyjus lyderių trejetą ir kovai vykstant pakilau į trečią poziciją. Likus porai ratų iki finišo ketvirtoje vietoje važiavęs Narvydas ryžosi sudėtingam lenkimui, kuriam nepavykus iki galo įvyko kontaktas ir išlėkęs iš trasos likau priešpaskutinėje vietoje.Ant podiumo pakylos ROK klasėje lipo Ignas Gelžinis užėmęs pirmąją vietą, antras liko Paulius Paškevičius ir trečias Vitalij Ivickij.


Važiavimų video (onboard):NuotraukosLiepos 2, 2012

Komentarai