Evaldas Dzialtuvas
13'LKČ II etapas, Aukštadvaris
Atrasis Lietuvos Kartingo Čempionato etapas vyko Aukštadvario kartodrome birželio 15 dieną. Šiose varžybose tikslas buvo atsigriebti taškų už nesėkmę pirmajame etape.

Šiam etapui nemažai laiko praleidom treniruotėms. Kad ir koks didelis noras buvo atsigreibti prarastus taškus, nebuvo taip lengvai pasiekiama.
Ketvirtadienio laisvąsias treniruotes pradėjau į dienos galą, laikai buvo tikrai neblogi lyginant su konkurentų. Penktadienį besikeičiant trasos sąlygoms pajutau, jog atotrūkis nuo varžovų sumažėjo, tačiau vis dar rodžiau gerus laikus.

Šeštadienio treniruotėje parodžiau trečią laiką, atsilikau 0.2 sek. nuo lyderio.Jautėsi jog trasos būklė gerėja, tad mūsų nustatymai tam netinka ir prarandame laiko. Stengiamės prisitaikyti prie trasos. Užėmiau antrąją vieta, tačiau pirmos vietos atotrūkis buvo net 0.336 sekundės.Startavus iš antros vietos startas pavyko labai gerai ir iškarto įsiveržiau į lyderio poziciją. Važiavau aukštu tempu tad po poros ratų jau buvau atsiplėšęs nuo konkurentų. Tačiau pravažiavus puse distancijos padangos pradėjo perkaitinėti, tempas stipriai krito, o varžovai pasivijo ir taikėsi lenkimui. Tokiom sąlygom jautėsi, kad greitų ratų padaryti jau nebe pavyks, teko "uždarinėti" trajektorijas. Lyderio pozicija teko džiaugtis neilgai, kai viename iš posūkių buvau pastumtas stabdymo vietoje ir išmestas iš trajektorijos antroje vietoje važiavusio Igno Dagilio. Iš karto kritau per dvi vietas. Stengiausi laikytis su lyderiais. Paskutiniame rate prasidėjus antros ir pirmos vietos kovai, priartėjau, tačiau tuo pasinaudojo ketvirtoje vietoje važiavęs Ignas Gelžinis pakildamas per dvi vietas, vėliau Vitalij Ivickij atsiėmė antrąją vietą.
Finaliniam važiavimui šiek tiek koregavom karto nustatymus, kaip parodė pusfinalis, jie netiko esamai trasos būklei. Po starto likau ketvirtoje vietoje. Jautėsi jog priekinės padangos nesušilusios todėl sunkiai įsukdavo į posūkius. Vėliau kritau dar per dvi vietas. Važiavimui įpusėjus padangos sušilo iki reikiamos temperatūros ir neperkaito iki pat finišo, tad nebetrukdė važiuoti greitai. Po kurio laiko aplenkiau penktoje vietoje važiavusį Andrių Gelžinį.NuotraukosBirželio 22, 2013

Komentarai